خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۲/۲۲ ۱۴:۱۹
شناسه خبر : 2034

۵۰ طرح محرومیت زدایی سپاه در شهرستان باوی افتتاح می‌شود

فرمانده سپاه شهرستان باوی از افتتاح پروژه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی در مناطق محروم این شهرستان با حضور آیت الله جزایری در روزهای آینده خبر داد. ...

به گزارش باوی نیوز: سرگرد پاسدار سیدمعاد موسوی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تشکیل بسیج سازندگی یکی از اقدامات بسیار ارزشمند و پر برکت سپاه است که در قالب طرح های هجرت و طرح سازندگی در عرصه محرومیت زدایی فعالیت می کند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) شهرستان باوی اظهارکرد: بیش از ۵۰ پروژه‌ محرومیت‌زدایی سپاه در مناطق محروم این شهرستان با حضور آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در روز یکشنبه (۲۴ اردیبهشت) هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: این پروژه ها شامل افتتاح ساختمان حوزه علمیه برادران ملاثانی، ساخت ۱۰ باب منزل مسکونی محرومین و همچنین شروع به ساخت ۵ باب منزل مسکونی ویژه محرومین، ۳ باب خانه عالم و ساخت ۷ گلزار شهید می باشد.

موسوی با بیان اینکه پروژه های محرومیت زدایی در شهرستان باوی در حوزه عمرانی و فرهنگی از پیشرفت های خوبی برخوردار است، افزود: تعمیر ۲ باب مسجد و ۳ باب منزل محرومین و همچنین ساخت ۲ پل روستایی از دیگر پروژه های محرومیت زدایی در این شهرستان است.

وی تصریح کرد: ساختن حتی یک پل و یا یک خانه نیازمند در روستاها علاوه بر فعالیت اجتماعی، یک نوع ارزش معنوی محسوب می شود.

فرمانده سپاه باوی با اشاره به اینکه مسجد سنگری برای همه فعالیتهای مذهبی، اجتماعی و سیاسی است، افزود: احداث مسجد، خانه نیازمند، پل و … از جمله اقدامات خوبی است که توسط سپاه باوی انجام شده است.

وی بیان کرد: پروژه های سازندگی و محرومیت زدایی سپاه باوی طی مراسمی با حضور آیت الله جزایری در روز یکشنبه (۲۴ اردیبهشت) ساعت ۹ صبح در محل حوزه علمیه برادران ملاثانی افتتاح خواهد شد.

 

انتهای پیام/