۱۸:۲۱:۴۰ - سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
به مناسبت روز کار و کارگر
کارگران بسیجی شهرستان باوی تقدیر شدند + تصاویر
از کارگران نمونه بسیج کارگری شهرستان باوی توسط فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

به گزارش باوی نیوز: از کارگران نمونه بسیج کارگری شهرستان باوی توسط فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

سرگرد پاسدار سیدمعاد موسوی در این مراسم فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به کارگران بسیجی و زحمتکش و نیروهای مولد و سازنده تبریک گفت.

فرمانده سپاه شهرستان باوی اظهارکرد: هفته کار و کارگر یادبود بوسه پیامبر بر دستان پینه بسته ی کارگرانی است که همه شرف و عزتشان در دست زحمتکشان متجلی است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج کارگری افزود: به همت بلند زحمتکشان عرصه های کار و تولید درود میفرستم بی شک فرهنگ کار عالی ترین تصویر سازندگی و تحول است. و کارگران بازوان حرکت جامعه بسوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند.

موسوی ادامه داد: هفته کار و کارگر را به همه کارگران به ویژه کارگران بسیجی آنان که با الگو قرار دادن اسوه تقوا، کار اقتصادی برای میهن اسلامی به بار می آورند صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

وی تصریح کرد: امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال “اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال” نامگذاری شده با خود باوری و اتکا به توانمندی های بومی شاهد موفقیت های کارگران در تولید داخلی و در جهت استقلال کشور عزیزمان ایران باشیم.

در پایان این مراسم از کارگران نمونه بسیجی شهرستان باوی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

 

 

 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب