۱۹:۰۱:۰۲ - دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرح اصلاح نقطه حادثه خیز ورودی شهر ویس از سمت ملاثانی افتتاح شد + تصاویر
طرح اصلاح نقطه حادثه خیز ورودی شهر ویس از سمت ملاثانی با حضور فرماندار باوی، امام جمعه ویس، بخشدار ویس، شهردار و اعضای شورای شهر به بهره برداری رسید.

به گزارش باوی نیوز: طرح اصلاح نقطه حادثه خیز ورودی شهر ویس از سمت ملاثانی با حضور فرماندار باوی، امام جمعه ویس، بخشدار ویس، شهردار و اعضای شورای شهر به بهره برداری رسید.

مهندس مازیار آصف در حاشیه این مراسم گفت: یکی از نقاط حادثه خیز در شهرستان باوی، ورودی شهر ویس از سمت ملاثانی می باشد که به دلیل وجود قوس و شیب تند و عدم علائم هشدار دهنده به نقطه حادثه خیز تبدیل شده بود.

شهردار ویس اظهارکرد: این نقطه حادثه ساز هر از گاهی به دلیل نداشتن دید کافی موجب بروز تصادف های رانندگی می شد و این موضوع در کارگروهی تخصصی بررسی و کارهای تحقیقاتی و مطالعاتی طرح آغاز شد.

وی افزود: با توجه به وقوع تصادفات مکرر در ورودی شهر ویس از سمت ملاثانی و حادثه خیز بودن این نقطه، شهرداری ویس نسبت به اصلاح و حذف آن اقدام کرد.

آصف گفت: این پروژه شامل عملیات زیرسازی با مصالح زیر اساس و متراکم نمودن مسیر، آسفالت، جدول گذاری، احداث فضای سبز، نصب میل پرچم و رنگ آمیزی جداول می باشد.

شهردار ویس روان سازی ترافیک، افزایش ضریب ایمنی و کاهش حوادث جاده ای را از اهداف اصلی اجرای این پروژه برشمرد.

وی تصریح کرد: این پروژه نقش بسزایی در کاهش حوادث جاده‌ای ورودی ویس از سمت ملاثانی خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

 

 

 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب