۱۴:۲۸:۴۰ - یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
با حضور استاندار خوزستان صورت گرفت
افتتاح پارک ۳ هکتاری ورودی ملاثانی با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال + تصاویر
مراسم افتتاح پروژه بزرگ پارک ورودی ملاثانی با حضور استاندار خوزستان، نماینده مردم در مجلس، فرماندار باوی، شهردار ملاثانی و دیگر مسئولان محلی برگزار شد.

به گزارش باوی نیوز: مراسم افتتاح پروژه بزرگ پارک ورودی ملاثانی با حضور استاندار خوزستان، جواد کاظم نسب آلباجی نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس، فرماندار باوی، شهردار ملاثانی و دیگر مسئولان محلی برگزار شد.

مهندس محمد حمیدی در این مراسم گفت: پارک بزرگ تفریحی گردشگری با هدف ایجاد امکانات رفاهی، تفریحی، ورزشی و تفرجی در ورودی اصلی شهر از سمت اهواز مکان مفرحی برای مسافران و شهروندان ایجاد کرده است.

شهردار ملاثانی اظهارکرد: این پروژه در ۲ فاز با مساحتی بالغ بر ۳ هکتار و هزینه ای بالغ بر ۵۵۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

وی با تاکید بر توسعه زیرساخت های گردشگری اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین عوامل توسعه گردشگری، ایجاد مکان‌های رفاهی و تفریحی در مبادی ورودی شهر است، لذا شهرداری ملاثانی این هدف را با اجرای ۲ پروژه در ورودی شهر ملاثانی از سمت اهواز و ورودی شهر از سمت شوشتر محقق می سازد.

حمیدی افزود: این پارک دارای پیست اسکیت و دوچرخه سواری استاندارد، ۴ مجموعه ورزشی و بازی پلی اتیلن، جایگاه برگزاری جشن های خانوادگی و مراسمات ملی مذهبی، المان های متنوع و جذاب، ۹۰ نیمکت و جایگاه، ۶ عدد برج نوری ۱۸ متری، وسایل بازی کودکان و ایجاد آبنما با طراحی و نورپردازی زیبا می باشد.

شهردار ملاثانی ادامه داد: در این مجموعه تفریحی ۶۰۰ اصله درخت پرتقال، نارنج و لیمو کاشته شده و همچنین ۲۰ هزار مترمربع چمن کاری انجام شده است.

انتهای پیام/

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب