۲۱:۱۴:۴۵ - جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
فرماندار باوی به باوی نیوز خبر داد:
ابلاغ کتبی صلاحیت داوطلبان شوراها از فردا/ فرصت ۴ روزه شکایت داوطلبان رد صلاحیت‌شده/ برخورد با تبلیغات زودهنگام انتخاباتی
فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان باوی از ابلاغ کتبی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها، از فردا ( دوم اردیبهشت ماه) خبر داد و گفت: انجام هرگونه تبلیغات خارج از زمان مجاز تخلف محسوب می شود.

به گزارش باوی نیوز: دکتر حیدر کاظمی در گفتگو با باوی نیوز گفت: امروز ( اول اردیبهشت) نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط هیات نظارت به فرمانداری اعلام می شود.

فرماندار شهرستان باوی اظهارکرد: از فردا ( دوم اردیبهشت ماه) نتایج توسط فرمانداری بصورت کتبی به شخص داوطلب تحویل داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه داوطلبان رد صلاحیت شده در هیأت اجرایی یا هیأت نظارت شهرستان فرصت ۴ روزه برای شکایت به هیأت نظارت استان دارند، ادامه داد: داوطلبان رد صلاحیت شده می‌توانند شکایت خود را از ۳ الی ۶ اردیبهشت‌ماه به هیأت نظارت استان اعلام کنند.

کاظمی تصریح کرد: رسیدگی و بررسی نهایی هیأت نظارت استان‌ها به شکایت داوطلبانی که رد صلاحیت شده‌اند به مدت ۱۰ روز و از ۷ الی ۱۶ اردیبهشت انجام می‌گیرد، بنابراین اعلام نظر قطعی و نهایی هیأت نظارت استان‌ها در خصوص شکایت داوطلبان رد صلاحیت‌شده به فرمانداری‌ها از طریق ستاد انتخابات استان‌ها در ۱۷ اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد.

وی یادآور شد: اسامی نامزدها از تاریخ ۱۸ الی ۲۰ اردیبهشت ماه به مدت ۳ روز انتشار خواهد یافت.

فرماندار باوی خاطرنشان کرد: انجام هرگونه تبلیغات خارج از زمان مجاز تخلف محسوب می شود.

وی تاکید کرد: در این راستا در مورد افرادی که اقدام به تبلیغات زودهنگام و یا در مواردی به تخریب دیگران دست می‌زنند، مطابق قانون برخورد می شود.

 

انتهای پیام/

 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب