۱۹:۴۶:۳۳ - چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
آیت‌الله موسوی‌جزایری:
جبهه مردمی نیروهای انقلاب ‌حلقه مفقوده‌ فعالیت‌های سیاسی در کشور بود
آیت الله موسوی جزایری گفت: تشکیلات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حلقه مفقوده ای بود که پیدا شده و کار لازمی بود که شروع شده و ما در آغاز راه هستیم

به گزارش باوی نیوز: جمعی از اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی دیداری با آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری امام جمعه اهواز و نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری داشتند. مهم‌ترین محورهای سخنان آیت الله جزایری به این شرح است:

*** این تشکیلات حلقه مفقوده ای بود که پیدا شده و کار لازمی بود که شروع شده و ما در آغاز راه هستیم.

*** این حرکت چه در سطح خوزستان و چه در کل کشور از اوجب واجبات است.

*** ازهمان اوایل انقلاب عده ای سعی در تقسیم مردم به انواع و اقسام گروهها و تقسیم بندی ها بودند که الحمدالله همه تحت لوای ولایت فقیه توانستند به یک اتحاد برسند./مبنای اصلی برای وحدت ولایتمداری است.

*** اصولگرایی یعنی افراد متدین و پایبند به ارزش های انقلاب، تعریفی غیر از این نیست.

*** هیئت‌های حسینی همه عاشق ولایتند، انجمن های اسلامی، حلقات تربیتی در مساجد، معلمین بسیار خوبی که در سنگر آموزش و پرورش خدمت می کنند، بسیاری از اساتید دانشگاه که صالح و باسواد و آشنای به مسائل روز و دارای بصیرت سیاسی هستند و جمع عظیم بسیج و بسیجیان که پشتوانه نیروی انسانی این انقلاب هستند.

*** اگر انسجامی بین اینها حاصل بشود، این اجتماع و این قطرات تبدیل به دریاهای عظیمی می شود، / امید است این کار ادامه پیدا بکند.

*** بحمدالله روحیه برادری در استان جهت این انسجام فراهم است.

*** همه معتقد به رهبری هستند، اگر ما این را میزان قرار بدهیم، هر کسی معتقد رهبری باشد و ایده ها و نظرات و منویات رهبری را معتقد است، این از نظر ما قابل قبول است.

*** خدا لطف کرده که ضعیف نیستیم و قوی هستیم.

*** هر خدمتی که از دستتان برای جوانان و نوجوانان می توانید، انجام بدهید.

انتهای پیام/

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب