۲۳:۰۸:۰۷ - جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
فرماندار باوی خبر داد:
انتخاب اعضای هیأت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در باوی
فرماندار شهرستان باوی از رای گیری و انتخاب اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور معتمدین مردم و هیات نظارت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش باوی نیوز: دکتر حیدر کاظمی در گفتگو با باوی نیوز با بیان اینکه جلسه تعیین اعضای هیات اجرایی ستاد انتخابات باوی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛ اظهار داشت: با رای گیری از بین ۳۰ نفر از معتمدین مردم که با تایید هیات نظارت بر انتخابات این شهرستان انتخاب شده بودند، ۹ نفر به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر به عنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان باوی با اشاره به ماده ۳۸ قانون انتخابات در خصوص تشکیل هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان باوی ظرف مدت سه روز بلافاصله پس از صدور دستور شروع انتخابات از طرف وزارت کشور، با تبیین شرح وظایف اعضای هیات اجرایی، امانتداری و بی‌طرفی و اجرای کامل قانون انتخابات را از مهمترین ویژگی‌های اعضای هیات اجرایی برشمرد و بیان کرد: هیات اجرایی که از معتمدین که دارای ویژگی‌های مطروحه در قانون و با تائید هیات نظارت بر انتخابات انتخاب شده اند به عنوان نماینده مردم و امین آنان و مسئول برگزاری و اجرای انتخابات خواهند بود و بر انجام با شکوه انتخابات اهتمام خواهند داشت.

وی تصریح کرد: بر اساس قانون انتخابات اعضای اداری هیات اجرایی شامل فرماندار شهرستان باوی (به عنوان  فرماندار و رئیس هیات اجرایی)، سید قادر موسوی (دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باوی)، محمدرضا نورآبادی (رئیس دادگستری شهرستان باوی) و سواعد رئیس اداره ثبت احوال شهرستان باوی (عضو اداری هیات اجرایی) به عنوان اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان باوی منصوب شدند.

کاظمی گفت: رعایت اصل بی طرفی، فراهم کردن زمینه حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از اولویت کاری دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات است.

فرماندار باوی، انتخابات اردیبهشت ماه را مهم توصیف کرد و افزود: بی‌تردید در ۲۹ اردیبهشت ماه در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری شاهد حضور بی‌نظیر مردم در پای صندوق‌های رای در انتخابات دوازدهمین دوره  ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواهیم بود.  

 

انتهای پیام/  

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب